Neděle 9.10. 2022  čas: 9:30  hřiště: Prachatice
HBC Volary Flames - HBC Vikings České Budějovice
3:5 (0:2,1:2,2:1)
Branky a asistence: 15:52 Svintek L. (Dočekal), 38:44 Nechutný, 41:01 Dočekal PP - 7:32 Stehlík (Němec), 10:21 Osenský (Němec), 17:09 Němec (Hejl, Jindra), 21:14 Osenský (Zachoval), 42:18 Holub (Hejl).
Sestava HBC Volary Flames: Brankář: Petzi, obránci: Dyba "C", Kub, Horák P. ml. "A", Žampach, Horák J., Šána, útočníci: Dočekal, Svintek L., Švec Mar., Švec Mir., Kadlec, Nechutný "A", Dalík, Horák P., Vrzal.
Zápas zhodnotil kapitán týmu David Dyba: Proti Vikingům jsme odehráli vyrovnaný zápas, kde jsme v průběhu zápasu po druhé třetině a stavu 1-4 pro Vikings, stáhli hru na dvě formace, která ve třetí třetině přinesla své ovoce, podařilo se nám korigovat zápas na 3-4...ale následně jsme inkasovali smolný gól, přesto jsme se nevzdali a při závěrečné hře bez brankáře se snažili vyrovnat, bohužel mnoho šancí jsme neproměnili, chybělo nám i štěstíčko a zápas jsme prohráli 3-5. Soupeři gratuluji k vítězství, děkuji všem hráčům za předvedený výkon, obzvlášť v třetí třetině, děkuji divákům, kteří dorazili nás podpořit a za týden naviděnou opět v Highlanders aréně. Let's go Flames!!