Neděle 13.11. 2022  čas: 14:00  hřiště: Jindřichův Hradec
HBC Olymp Jindřichův Hradec - HBC Volary Flames
3:2 (1:2,1:0,1:0)
Branky a asistence: 13:13 Klimeš (Miláček, Landkammer), 18:02 Klimeš (Miláček), 44:55 Slanina (Landkammer, Rychtecký)PP - 5:10 Dočekal (Nechutný)PP, 11:34 Horák P. ml. (Nechutný).
Sestava HBC Volary Flames: Brankář: Matoušek, obránci: Dyba "C", Horák P. ml. "A", Šána, Žampach, útočníci: Dočekal, Svintek, Kub, Horák P., Nechutný "A", Vrzal.
Zápas zhodnotil Zdeněk Dočekal: Do J. Hradce jsme je-li v prořídlé sestavě. Jelo nás 10+gólman. Každopádně jsme nastoupili do zápasu s tím, že nic nedáme zadarmo a to se taky potvrdilo na hřišti. Po 11 minutách jsme vedli 0:2, bohužel pro nás J. Hradec na konci třetiny snížil na 1:2. Ve druhé třetině nás domácí přehrávali a srovnali na 2:2. Třetí třetina byla plná sporných momentů a vyloučení a naše naděje na skvělý výsledek držel výborně chytající brankář Maty (Jan Matoušek). Bojovali jsme až do konce, ale bohužel domácí šťastným gólem z přesilovky dali 5 vteřin před koncem 3. třetiny na 3:2. Obrovské zklamaní, ale i obrovská hrdost za to jaký výkon tam každý z nás předvedl. Gratuluji J. Hradci a teď už se soustředíme na příští víkend, kdy hostíme Pivní Hvězdy s Pluháče a jednoznačně chceme udělat body. Let´s go Flames!!