Sobota 5.11. 2022  čas: 15:00  hřiště: Pedagog
 SK Pedagog České Budějovice "B" - HBC Volary Flames
1:2 (1:0,0:2,0:0)
Branky a asistence: 7:58 Procházka (Chudomel, Voráček) - 21:20 Nechutný, 24:24 Svintek (Švec Mar.).
Sestava HBC Volary Flames: Brankář: Matoušek, obránci: Dyba "C", Horák P. ml. "A", Horák J., Kub, útočníci: Dočekal, Svintek, Švec Mar.,Nechutný "A", Horák P., Vrzal.
Zápas zhodnotil Petr Horák: Dnešní zápas musím hodnotit velice kladně, koneckonců první vítězství se ani jinak hodnotit nedá. Jeli jsme do Českých Budějovic už s tím, že by jsme konečně mohli přivést body a povedlo se. Začátek zápasu nám většinou utíká, dnes naopak jsme si vytvořili plno šancí a zatlačili jsme domácí do jejich obranného pásma. Bohužel ale osmé minutě jeden z prvních útoků domácích a snad první střela na branku skončila v naši síti a tak i skončila první třetina. Flames se ale nikdy nevzdává a tak v druhé třetině pokračoval tlak na branku a dvěma góly se podařilo otočit zápas v náš prospěch. Musím ale pochválit spoluhráče, kteří v těžkých chvílích udrželi vedení při minutovém oslabení pět na tři. Třetí třetina už žádný gól nepřinesla i když šance byli na obou stranách, kdy nás podržel od začátku skvěle chytající gólman. Děkuji soupeři za odehraný zápas a hlavně děkuji a gratuluji všem spoluhráčům za skvělý výkon. Let´s go Flames!!