Neděle 19.3. 2023  čas: 10:00  hřiště: Prachatice
HBC Volary Flames - HBC Prachatice "B"
1:2ss. (0:0,0:0,1:1,0:1)
Branky a asistence: 35:11 Dočekal (Vincik)PP - 39:05 Veselý (Klíma, Bílý), ss. Štěpánek Jiří.
Sestava HBC Volary Flames: Brankář: Matoušek, obránci: Dyba "C", Horák P. ml. "A", Horák J., Kub, Švec Mir., Bednář, útočníci: Dočekal, Plojhar, Vincik, Vondrka, Křivanec, Chalupecký, Filous, Horák P., Vrzal.
Zápas zhodnotil Ondřej Nechutný: Těšili jsme se na DERBY i když se nám ještě nikdy předtím nepodařilo proti Prachaticím bodovat. Hráli jsme zodpovědně v defenzívě a když už se soupeř dostal do šance, tak nás podržel perfektně chytající Honza Matoušek. Důležité bylo že jsme dokázali slušně bránit předbrankový prostor a dostávat míčky rychle z našeho pásma. Zdeněk Dočekal nás poslal do vedení, bohužel jsme inkasovali 5 minut před koncem 3. třetiny. Několik šancí jsme taky měli, ale už jsme je nedokázali využít. V prodloužení, následně i na nájezdy už stálo štěstíčko u Prachatického týmu. Chci všem klukům poděkovat za perfektní výkon. Let's go Flames!!