Neděle 23.10. 2022  čas: 10:00  hřiště: Prachatice
HBC Volary Flames - SK Suchdol nad Lužnicí "B"
2:7 (0:3,0:2,2:2)
Branky a asistence: 30:51 Nechutný (Svintek L.)PP, 34:42 Horák P. (Švec Mir.) - 0:12 Pavlík (Apfelthaler L.), 3:59 Pavlík (Apfelthaler L.), 9:29 Brabec, 16:44 Brabec (Šlápota), 28:54 Lakatoš (Hadač, Hlaváč), 33:56 Lakatoš (Brabec, Smutný T.), 43:11 Sviták (Pavlík).
Sestava HBC Volary Flames: Brankář: Švec Mar., obránci: Dyba "C", Horák P. ml. "A", Horák J., Šána, útočníci: Dočekal, Svintek L., Kub, Švec Mir., Kadlec, Nechutný, Horák P., Žampach, Vrzal.
Zápas zhodnotil Petr Horák mladší: Dnešní zápas proti Suchdolu byl vyrovnaný. Bohužel jsme dostáli pár nešťastných gólu a nám to štěstíčko chybělo. Nutno podotknout, že gólman soupeře podal výborný výkon. Po druhé třetině za stavu 0:5 jsme stáhli hru na 2 formace, což nám dodalo rytmus a hned na začátku třetí třetiny jsme snížili. Bohužel ani tak jsme na značně podnapilého soupeře nenašli recept. Nezbývá nic jiného než věřit, že to prokletí jednou prolomíme. Let´s go Flames!!