Sobota 25.3. 2023  čas: 15:00  hřiště: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí "B" - HBC Volary Flames
9:0 (2:0,3:0,4:0)
Branky a asistence: 6:34 Landa (Smutný R., Lakatoš), 7:23 Sládek (Jána), 17:00 Sládek (Brabec, Šlápota), 18:14 Landa (Císař), 18:31 Lakatoš (Landa, Císař), 32:36 Lakatoš, 40:18 Lakatoš, 42:47 Smutný R., 43:15 Hadač (Šlápota).
Sestava HBC Volary Flames: Brankář: Matoušek, obránci: Dyba "C", Horák P. ml. "A", Kub, útočníci: Valenta Pav., Filous, Křivanec, Vrzal.
Zápas zhodnotil kapitán týmu David Dyba: K předposlednímu venkovnímu zápasu jarní části sezóny jsme zavítali do Suchdola nad Lužnicí, kde jsme se utkali s místním celkem SK. Na tento trip jsme bohužel vyrazili ve velmi oslabené sestavě pouze s gólmanem a 7 hráči v poli, což se i odvíjelo na vývoji zápasu. Za žádnou cenu jsme se nehodlali vzdát a bojovali jsme, seč nám síly stačili po velmi nadějných dvou třetinách při stavu 5-0, jsme do poslední třetiny vstoupili už vyčerpáni a soupeř nám ještě 4 góly vsítil. Každopádně si myslím, že nějakou šanci jsme měli, co by změnila skóre, ale nepovedlo se, bohužel.. Všem co byli na hřišti přítomní děkuju za jejich nasazení, odhodlanost a bojovnost při utkání, vážím si toho, že i přes nepříznivý vývoj zápasu jste do toho dali vše, díky. Let 's go Flames!!